Blanchetown Kart Club
Dirt Kart Racing on the Bathurst of Gokart Tracks
 
Login - Username
Password
Home       
Contact Us       
Calendar       
Accommodation       
Results from last meeting       
 

                                                           RESULTS FROM 

                                                                 11/09/16

                 MIDGET:                                                                 125 HEAVY:

  • Charlotte Stephens                                                 1ST: Brenton Woodley

                 ROOKIES:                                                       2ND: Darren Lovegrove

  • Bailey Fridd                                                           3RD: Trevor Clogg



               125 LIGHT:                                                                                          OUTLAWS:

        1ST: Eric Austin                                                          1ST: Brett Stephens 
                                                                
       2ND:                                                                                                      2ND: Darren Schubert
                                                                     
       3RD:                                                                                                      3RD:              




              JJ LIGHT:                                                                                     JJ HEAVY:

      1ST: Dylan Marshall                                                                       1ST: Louise Gale 

     2ND: Bradley Vaughn                                                                     2ND: Daniel Woodley

     3RD: Hayden Mason                                                                       3RD: Lachlan Hill





              KT LADIES:                                                                                        KT LIGHTS:

       1ST: Leanne White                                                                            1ST: Liam Beames 
     
       2ND: Natasha Mason                                                                        2ND: Peter Gale 
  
       3RD:                                                                                                     3RD:




              KT MEDIUMS:                                                                                    KT HEAVY:

        1ST: Darren Fridd                                                                           1ST:    

       2ND:                                                                                                 2ND:   

       3RD:                                                                                                3RD: 





               STATESMANS:

        1ST: Geoff Phillips

       2ND:

       3RD:
 
  

                                

   This website is part of the CommunityGuide.com.au Network
SEO - Search Engine Optimisation Results by Websyte Corporation